Turkish
English

NANOTECHNOLOGY

Nano teknoloji ürünleri motor katkıları benzin, dizel ve LPG ile çalışan tüm otomobil, kamyonet, minibüs, otobüs, kamyon, çekici, iş makineleri, zirai makineler, motosikletler, hava - deniz araçları ile sanayi ve endüstride sürtünme, aşınma ve yağlamanın söz konusu olduğu tüm motor ve dişli guruplarında güvenle kullanılır.
Motor katkıları her tür sentetik yağ ile uyumludur. Yeni motorlarda 8.000 kilometreden sonra Motor Katkıları uygulaması tavsiye edilir. 3 litreden 8 litreye kadar olan motor yağ haznesi için bir kutu, büyük araçlar ve iş makinelerinde her 8 litrelik yağ haznesi için bir kutu, motorsikletler için ise yarım kutu Motor Katkısı kullanılır.
 
Bor Katkı

Otomatik Şanzıman

Motor Silk Atf şartlandırması, Boron CLS Bond ile birlikte, Argonne Ulusal Laboratuarlarında Enerji Departmanı altında ve Borik Asit teknolojisine istinaden şanzımandaki tüm çalışan parçaların ve sıvının daha yüksek verimle çalışacağı bir ortam sağlamak için geliştirilmiştir.
Bor Katkı

Manuel Şanzıman

Boron CLS Bond Vites İşleyişi, tüm vites kutularında, manüel şanzımanlarda, manüel trans akslarında kullanılmak üzere geliştirilmiştir. Boron CLS Bond, bor - anti yağ ve anti – korozyon formulasyonu ile tamamlanmış #6 sentetik bazlı yağ içinde geliştirilmiş esterler ve onların türevleri ile formülize edilmiştir. Senkromej ve dişlilerin korunması için yüksek ısı dayanıklılığı sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.
       
Bor Katkı

Benzin Katkısı

Patentli Hidrojen Ortoborat ( Borik Asit ) ile birlikte, Motor Silk Benzin Yakıtlı Sistemi, karbon kalıntılarını ve vernikleri işlem sırasında anında yakıt enjektörlerinden, valflerden, menfezlerden ve tutuşma haznesinden uzaklaştırır. Hiçbir katkı maddesi, bu şekilde, yakıt pompası dahil olmak üzere tüm yakıt sisteminin mekanik parçalarının üzerini anti – korozyon ve yüksek yağlayıcı Borik Oksit yüzeyi ile kaplamaz. Yakıt sistemlerinin içsel problemi, çarpışma, motor gücü, yakıt verimliliği, performans ve genel sürüşe zarar veren kalıntıların nihai birikimidir.
Bor Katkı

Dizel Katkısı

Motor Silk Dizel Yakıtı Katkı Maddesi, düşük kükürtlü dizel yakıtları için katkı maddesi olarak formüle edilmiştir ( Kükürt, 500 ppm’den 15 ppm’e azaltılır ). Bu ürün, düşük kükürtlü dizel yakıtı için, son derece düşük sürtünme filminin mikro yüzeyini oluşturan ve aktif kimyasal işlemden kaynaklanan iyice geliştirilmiş yağlayıcıdır. Yakıtın yanma verimliliğini artırır, enjektör ve pompa aşınmasını azaltır, daha az emisyon ve yakıt tüketimini sağlar. Sürtünme katsayısı % 0,01 olan kalıcı Borik Oksit yüzeyi ile enjektörleri ve pompaları korumak için tasarlanmıştır.
Bu istenmeyen kalıntılar,benzindeki oktandan değil, akaryakıt firmalarının benzinde kullandıkları ucuz katkı maddeleri sonucu ortaya çıkar. Benzinde kullanılan bu ucuz katkı maddesi paketi, optimum genel performans için uzaklaştırılması gereken kalıntıların birikmesine neden olur. Boron CLS Bond teknolojisi, kalıntıları uzaklaştırmakta ve yakıt sistemi parçalarını optimum şartlarda korumakta en girişken teknolojidir.  

 

       
Bor Katkı

Lubrisilk Silah Yağı

Lubri Silk Silah Yağı, maksimum yağlama, aşınma azaltılması maksimum korozyon koruması sağlar. Bir bor yağlayıcı kullanılması, bor üzerinde kalan Kristal Kafes Yapısındaki film ile kirleticilerin kolayca silinmesini ve yüksek oranda korozyon korumasını sağlar. Bu zengin bor bazlı filmler nemden, asitlerden ve alev/gaz kalıntılarından korur. Namluda, (bor) yağlayıcı kullanıldığında mermi çıkış hızını artırır. Lubri Silk Silah Yağı, Teflon, Dry Graphite, Armalube, Protec, Militec, Molybden ve Tetro gibi silah yağlayıcılara Amerika Patentli Boron
Bor Katkı

Lubrisilk Gress

Lubri Silk #2 Yüksek Performans PAO Yağı, Boron CLS Bondile birlikte aşırı basınç ve aşırı sıcaklık altındaki uygulamalar için tasarlanmıştır. Ağır ekipmanlarda, endüstriyel ve ticari filoda, yüksek performans ve denizcilik uygulamalarında maksimum yağlama, aşınmayı azaltma, korozyona karşı koruma için formüle edilmiştir. Bilim çevresi, en yüksek timken oranını % 90 olarak kabul eder. Bu sonuç için % 0,01’in altında yüzey sürtünme katsayısı olması gerekir. Lubri Silk Gres, % 90 aşınmada azalma sağlamaktadır.
CLS Bond teknolojisinden dolayı çok büyük üstünlük sağlar. Borik Asit, tüm karbon ve kalıntıları, % 0,001’den az yüzey sürtünme katsayısı ile test edilen ve sürtünmeden % 80 azalma sağlayan Kristal Kafes Yapısı borik oksit yüzeyi ile yer değiştirerek uzaklaştırır. Su geçirgenliği tüm diğer yağlardan çok düşük olan % 1.9 oranındadır. Lubri Silk Gres, arızasız olarak aşırı yük ve çevresel etmenlere maruz kalmaya izin verir. Ürünün aktif kimyasal işlemi, aşırı düşük sürtünme sağlayan Kristal Kafes Yapısının (CLS) kalıcı bir mikro katmanını oluşturur. Bu katman, metalik yüzeyin bir parçasını meydana getirir. LS18F#2 yağı, yüksek oranda yapıştırıcı, su geçirmez ve lekesizdir. Bu devrimsel kimyasal buluş, Amerika’nın lider araştırma enstitülerinden olan Argonne Ulusal Laboratuarlarında geliştirilmiştir.
 
Site Best Viewed at 1024x768 Resolution Internet Explorer and Firefox browsers.