Turkish
English

FİLO KİRALAMA

   
Araç Kiralama

ARAÇ KİRALAMA

Araç Kiralama hizmeti, istediğiniz zaman lüks veya ekonomik araçlarımızla gideceğiniz yere uygun koşularda, dilediğiniz gibi gezerek ulaşın. Araçlar hakkında bilgi almak veya fiyatlarını öğrenmek için 0212 872 88 99 dan bize ulaşabilir.

ŞOFÖRLÜ ARAÇ KİRALAMA

Yurt dışından misafiriniz gelecek sizde çok yoğunsanız şoförlü araç kiralayarak misafirinizi istediği yere istediği zamanda gezdirebilir rahat etmesini sağlayabilirsiniz. Memnun kalacağınız bu VIP hizmetimizden en uygun şekilde yararlanarak fırsatları kaçırmayın.
   
Filo Kiralama

FİLO KİRALAMA

Filo kiralama en az 1 araçla yapılabilir. Adı filo olmakla beraber 1 adet dahi aylık ucuz kiralama işlemine filo kiralama denir. Ancak filo araba kiralama şahıslar için avantajlı değildir. Vergisel indirimlerden ötürü filo kiralama şirketler için avantajlar sunar.

Filo kiralama avantajları :
1-) Finansal avantaj yani aracı satın almak için bütçe ayırmanız gerekmez.
2-) Operasyonel avantajlar ise aracın kiralama dönemi içerisinde bakım, arıza , amortisman, kasko, sigorta giderlerinizin tarafımızdan üstlenilmesi.
3- ) Vergi avantajı ise şirketler için en avantajlı boyutudur. Kiralama döneminde tüm kiralama bedeli faturanızı vergiden düşebilmektesiniz.

 
Sitemiz En iyi İnternet Explorer ve Firefox Tarayıcılarında 1024x768 Çözünürlükte Görüntülenmektedir.